Outdoor PtP & PtMp Link Sistemleri

Bilgi-Tek, 10 yılı aşkın süredir gerçekleştirdiği kablosuz geniş band projeleriyle sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır. Deneyimli mühendis kadrolarıyla yurtiçi ve yurtdışı kablosuz altyapı projelerini tamamlamıştır. Bilgi-Tek, dünya çapında kabul görmüş üreticilerin ekipmanlarının kurulumlarını gerçekleştirmektedir. Noktadan Noktaya ve Noktadan Çok Noktaya geniş band kapasite kablosuz erişim ve mobil çözümler sunmaktadır.

Bilgi-Tek, sunduğu kablosuz ekipmanlar, geniş band kapasite, 100 Km’ye kadar kesintisiz çalışma kapasitesi, 5.1-6.0 GHz geniş frekans aralığı, DFS özelliği, 20/40/80 MHz, OFDM, MiMo 3×3 ve QAM256 modülasyonu, NLOS ve LOS bağlantı, 16E1s/t1s ve Ethernet bağlantı, NLOS kesintisiz çalışma, ETSI uyumlu, IP-67, mükemmel performans ve kolay kurulum imkanı sunar.

Bilgi-Tek, kablosuz geniş band projelerinde anahtar teslimi projeler sunmaktadır. Eğitimli kadrolarımızla, danışmanlık, SiteSurvey, Rollout Planlaması, Radyo Network Planlaması, HotSpot, AAA konfigürasyonları, transmisyon ve devreye alma hizmetlerini sunmaktayız.

Bilgi-Tek, sunduğu yüksek teknoloji ürünü kablosuz teknolojiler, kurulumu kolay, maliyeti düşük, kazı ve fiberkablolama gerektirmemesi, kesintisiz ve kararlı yüksek kapasite erişim sağlaması, “Tak çalıştır, Sök Kur” mantığında oluşuyla projelerde tercih edilmektedir. Bu teknoloji küçük işletmelerden orta ve büyük boyutta işletmelere, ISP, Telekom Operatörleri, Enerji Dağıtım Şirketleri, Gaz Boru Hattı İşletmecileri, Barajlar, Maden Sahaları, Toplu Taşıma Araçları, Tüneller ve Köprüler, Belediyeler, Üniversiteler, Okullar, MOBESE sistemleri, Sınır Güvenliği, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına kadar tercih edilmektedir.

Bilgi-Tek projelerinde; Infinet Wireless, Radwin, Deliberant, Netkrom, OsBridge, Engenius, Alvarion, Altai markalarını tercih etmektedir.