Satış Öncesi Teknik Destek

Bilgi-Tek müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda satış öncesi destek konusunda katma değerli hizmet anlayışı ile çözümler sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyerek projelerinde uygun ürün ve hizmetleri tanımlamak, ardından bu ürün ve hizmetler hakkında sunum ve demo ortamı oluşturmak Satış Öncesi Teknik Destek birimimiz tarafından sunulmaktadır. Satış Öncesi Teknik Destek Ekibimiz müşterilerimizin bilgilendirilmesi amacı ile gerçekleştirilen etkinliklere içerik ve demo platformları oluşturmaktadır.

Eğitim

Bilgi-Tek, deneyimli ve sertifikalı mühendis kadrosuyla müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda çözümlerimizde kullanılan ürünlerin eğitimlerini sunmaktadır. Bu eğitimler satış öncesi veya satış sonrası olabilmektedir. Eğitimlerimizde zengin demo envanterimiz ile müşteri ortamında laboratuvar düzeninde ortamlar hazırlanarak eğitim kalitesini müşteri özelinde yüksek tutmaktayız.

Kurulum

Bilgi-Tek Teknik Hizmetler birimi Türkiye sınırları içerisindeki kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörün bilişim teknolojileri yatırımlarının efektif olarak çalışması ve sürdürülmesi için kurulum ve devreye alma hizmetlerini kalite politikalarımıza uyarak sunmaktadır. Birimimiz yurtdışında komşu ülkelerde de aynı hizmetleri sunmaktadır.

  • Yazılım ve Donanım
  • Sanallaştırma
  • Tümleşik iletişim ve Ağ(network) sistemleri
  • Güncelleme (Update), Genişleme (Upgrade), Geçiş (Migration)
  • BT Entegrasyonları
  • Enerji ve Yapısal kablolama ürünleri
    …ve benzeri süreçlerde, Bilgi-Tek kurumlar için en uygun çözümleri üretmektedir.

Proje ve Danışmanlık

Bilgi-Tek Proje ve Danışmanlık birimi konusunda uzman sertifikalarına sahip profesyonel mühendis kadrosu ile müşterilerimizin mevcut sistem ve ağ ürünleri ile donanım ve yazılımlarına performans artırımı yada mevcudun genişletilmesi projelerine profesyonel danışmanlık desteği sağlamaktadır.

Satış Sonrası Destek

Müşterilerimizin satın almış oldukları yazılım ve donanımların istekleri doğrultusunda konfigüre edilerek teslim edilmektedir. Yapmış olduğumuz hizmetin içeriğini kapsayan kısa süreli eğitimler de bu destek kapsamında verilmektedir. Bu hizmeti alanında uzman sertifikalı mühendislerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Destek ve Bakım

Bilgi-Tek, deneyimli kadrolarıyla müşterilerimize zamanında, hızlı, güvenilir ve kaliteli donanım ve yazılım alanlarında destek sağlamaktadır.

Bilgi-Tek, müşterilerimizle birlikte oluşturduğumuz esnek özellikli bakım anlaşmaları yapmakta 7/24 esasına göre bu hizmetini müşteri memnuniyeti esaslı olarak sunmaktadır.