Kablosuz Network

Günümüzde hepimiz mobil cihazlarımızla işimizle, eğitimimizle veya özel ihtiyaçlarımızla ilgili kaynaklara her yerden kolay, kesintisiz, yüksek hızlarda ve güvenli olarak erişmek istiyoruz. Artık çoğumuz kablolu Ethernet kartlarımızla internet veya lokal ağımıza erişmiyoruz. Konaklama tercihlerimizde dahi önceliklerimiz arasında kablosuz erişim seçeneği en üst sırada yerini almış durumda.

Bizler yüksek bant genişliğine sahip, kesintisiz ve güvenli; Ofis, Üniversite, Okul, Fabrika, Hava Limanları, Stadyumlar, Açık ve kapalı fuar alanları, Park ve Bahçeler, Oteller gibi çok sayıda kişinin erişim sağlayacağı

ALL-WIRELESS alanlar tasarlıyor, kuruyor ve hizmet sürekliliğini sağlıyoruz. ALL-WIRELESS alanlarda güvenliği sağlamak için merkezi yönetim, kullanıcı yetkilendirmesi ve denetimi, misafir erişim sistemine ek olarak 5651 nolu “internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen şuçlarla mücadele edilmesi hakkında kanun” yükümlülüklerinizin de yerine getirilmesini sağlıyoruz.