Bilgi-Tek, bilgisayar mühendislerinden oluşan genç bir ekip tarafından 2001 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bilişim teknolojileri alanında lider iş ortakları ile kamu ve özel sektöre iddialı, kaliteli ve süreklilik esaslı doğru çözümleri sağlayan bütünleştirici olarak hizmet vermeyi kendine hedef edinen firmamız bu yolda on yıldan fazla süredir hiç durmadan ilerlemektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetimizin arkasında, kendisini geliştiren, sürekli öğrenen genç kadrolarımız bulunmaktadır. Yeni nesil bilişim teknoloji anlayışıyla donatılmış bu kadrolarımızın çevik, dinamik ve kararlılıkları, kurucu kadromuzun deneyimleri ile güçlendirilerek hizmet kalitemizin sürekliliği ve gelişmesi sağlanmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

  • Dürüstlük
  • Uzmanlık
  • Pozitif Yaklaşım
  • Müşteri Odaklılık
  • Kararlılık
  • Öncülük
  • Takım Çalışması
  • İnsana Saygı

UZMANLIKLARIMIZ

İçerisinde bulunduğumuz her dönemde bilgi ve iletişim teknolojileri önemini korumuş ve kurum ve firmaların yaşamsal faaliyetlerinin merkezini oluşturmuştur. Bilgi-Tek, yakından takip ettiği teknolojileri müşterilerine sunmak, onların isteklerine uyarlamak ve entegre etmesiyle farklılık ve farkındalık yaratmıştır. Tüm bunlar kadar önemli olduğuna sonuna kadar inandığımız alınan işlerin zamanında teslim edilmesi ve sağlıklı bir biçimde sürekliliğinin korunması süreçlerinde 15 yıllık deneyimimizle müşterilerimizin yanında bulunmaktayız.

Bilgi-Tek, #GenMobile olarak tanımlanan yeni ve yükselişteki mobil nesil sayesinde, esnek, şeffaf ve işbirliğine dayalı bir iş gücüne sahip yeni nesli güçlendirilmiş Mobil Ağ sistemleri tasarlar ve kurar.

Her geçen gün hızla büyüyen donanım ve depolama ihtiyaçları, verinin güvenliği kaygıları, iş sürekliliği ve felaket kurtarma gereksinimleri birleştiklerinde veri merkezi yatırımlarının ne kadar stratejik bir durumda olduğunu ortaya koymaktadır. Bilgi-Tek, bulut tabanlı veri merkezi hizmetlerinin kurulumları konusunda uzman kadrosuyla müşterilerine dünyaca kabul edilmiş üreticilerin ürün ve çözümlerini sunmaktadır.

SERTİFİKALARIMIZ

logo_partner_arubaBilgi-Tek Aruba Networks firmasının “GOLD PARTNER” ileri wireless ve erişim güvenliği çözümlerinin tümümde uzmanlık sertifikalarına sahiptir.
logo_partner_oracleBilgi-Tek, Oracle firmasının “GOLD PARTNER” seviyesinde çözümlerini sunmaktadır.
logo_partner_silverpeakBilgi-Tek, Silver-Peak firmasının Türkiye’de Uygulama Çözüm Ortağı olarak kurulum ve sistem sürekliliği alanlarında uzmanlık sertifikalarına sahiptir.
logo_partner_vidyoBilgi-Tek, VIDYO firmasının ürünlerine kurulum ve satış sonrası destek konularında uzman ve sertifikalı kadrosuyla destek vermektedir.

KALİTE SİSTEMİMİZ

Sahip olduğumuz setifikalar

logo_iso9001

ISO 9001:2008

Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

ISO 27001

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi

HYB

Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Sanayi Bakanlığı

Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi

BGYS (PL-00-Entegre Yönetim Sistemi Politikası) indirmek için tıklayınız…