FirewallAnalyzer

Ağ Güvenlik Aygıtları İçin Günlük Analitikleri ve Yapılandırma Yönetimi Yazılımı

Ağ yöneticilerinin kendi güvenlik aygıtı günlüklerini merkezi olarak toplamalarına, arşivlemelerine ve analiz etmelerine ve bunlardan analiz edici raporlar oluşturmalarına yardımcı olan aracısız bir günlük analitikleri ve yapılandırma yönetimi yazılımıdır.

Firewall Analyzer’ın gerçek zamanlı yanıt sistemi ve Entegre Uyumluluk Yönetimi modülü, uç nokta güvenlik izlemenizi, ağ bant genişliği izlemenizi ve güvenlik ve uyumluluk denetiminizi otomatikleştirir. Firewall Analyzer, yapılandırma değişiklikleri için sıra dışı raporlar ve uyarılar sağlayarak Aygıt Yapılandırma Yönetiminizi kolaylaştırır. Firewall Analyzer, tedarikçilerden bağımsızdır ve Check Point, Cisco, Juniper, Fortinet, Snort, Squid Project, SonicWALL, Palo Alto and more, IDS/IPS, VPNs, Proxy’ler ve diğer ilgili güvenlik aygıtları gibi neredeyse tüm açık kaynak ve ticari ağ güvenlik duvarlarını destekler.

Özellikler;

  • Kuruluşunuzdaki birden
çok farklı marka ve modeldeki firewall cihazlarınızı tek bir arayüz üzerinden analiz etmenizi sağlar.
  • Ziyaret edilen internet sitelerini, tüketilen bant genişliğini
ve trafik hacminizdeki ani yükselmelerin raporunu sizlere sunar.
  • Güvenlik duvarı yapılandırmanızda ‘kimin’, ‘hangi’, değişiklikleri ‘ne zaman’, ‘neden’ yaptığına dair anlık bildirimler gönderir.
  • Gerçek zamanlı VPN ve Proxy sunucusunu izleyerek kullanım raporları verir.
  • Hiçbir ilave donanım gerektirmez, giriş maliyeti minimum seviyededir ve anında sonuçlar vererek yatırım getirisi sağlar.