Application Manager

Uygulama performansı yönetimi

ManageEngine Applications Manager, işletmelerin sunucularında ve uygulamalarında çalışma zamanını yükselterek iş uygulamalarında yüksek kullanılabilirlik ve performans sağlamalarına yardımcı olan bir sunucu ve uygulama performansı izleme yazılımıdır. Uygulama performansı yönetim kapasitesi şunları içerir: Sunucu izleme, uygulama sunucusu izleme, veritabanı izleme, web hizmetleri izleme, sanallaştırma izleme, bulut izleme ve BT yöneticilerinin kaynaklarını etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olacak başka bir dizi uygulama yönetim özelliği.

ManageEngine Applications Manager, BT kaynaklarınıza bütünsel bir bakış sağlamanıza yardımcı olur. Bir uygulamanın çeşitli bileşenlerinin performansını izlemeye ve üretim sorunlarını kısa sürede gidermeye yardım eder. Bu, sorunları azaltır ve son kullanıcıya sunulan hizmet kalitesini artırır.
 ManageEngine Applications Manager, BT kaynakları izlemeye iş merkezli görünüm kazandıran İş Hizmeti Yönetimi özelliği de sunar. Bu, BT kaynaklarınızı iş gereksinimlerini ze uygun hale getirmenize daha da yardımcı olur.

Özellikler:

Performans sıkışıklıklarını erkenden algılayın, asıl nedeni son kullanıcıyı etkilemeden önce etkili ve hızlı bir şekilde tanımlamanızı ve sorunları çözmenizi sağlar.

Gelişmiş raporlama özelliği sayesinde uygulamalarınız hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Gerçek kullanıcı izleme özelliğinin yardımıyla kullanıcılarınız ın uygulamalarınızdan tam olarak nasıl yararlandıklarını görebilir; Web uygulamalarınız için optimum kullanıcı deneyimi sağlarsınız.